Matrícula abierta durante tot el curso

 

CLASSES DE GRUP PROFESSOR DIA HORA AULA
Música per a bebés 1 José Lara Dimecres 17:30 a 18:15 Saló d'Actes
Música per a bebés 2 José Lara Dimecres 18:15 a 19:00 Saló d'Actes
Jardí Musical 3 anys A Begoña Valiente Dilluns i dimecres 17:30 a 18:15 Iniciació Musical
Jardí Musical 3 anys B Eva Tejero Dimarts i dijous 17:30 a 18:15 3
Jardí Musical 4 anys A Begoña Valiente Dilluns i dimecres 18:15 a 19:00 Iniciació Musical
Jardí Musical 4 anys B Eva Tejero Dimarts i dijous 18:15 a 19:00 3
Jardí Musical 5 anys A Begoña Valiente Dimarts i dijous 17:30 a 18:30  Iniciació Musical
Jardí Musical 5 anys B Eva Tejero Dilluns i dimecres 17:30 a 18:30 3
Jardí Musical 6 anys A Begoña Valiente Dimarts i dijous 18:30 a 19:30  Iniciació Musical
Jardí Musical 6 anys B Eva Tejero Dilluns i dimecres 18:30 a 19:30 3
Preparatori  Elisa Santiago Dimarts i dijous Dimarts 17:30 a 18:30  4
Dijous 17:30 a 18:30
1r Llenguatge Musical A Elisa Santiago

Dilluns i dimecres

Dilluns 17:30 a 18:30 3
Dimecres 18:30 a 19:30 3
1r Llenguatge Musical B Elisa Santiago Dilluns i dimecres Dilluns 18:30 a 19:30 3
Dimecres 17:30 a 18:30 3
2n Llenguatge Musical A

Cristina Sanmartín

Dimarts i dijous

Dimarts 17:30 a 18:30 3
Dijous 18:30 a 19:30 3
2n Llenguatge Musical B

Cristina Sanmartín

Dimarts i dijous Dimarts 18:30 a 19:30 3
Dijous 17:30 a 18:30 3
3r Llenguatge Musical A Carlos Fluixà Dilluns i dimecres Dilluns 17:30 a 18:30 2
Dimecres 18:30 a 19:30 2
3r Llenguatge Musical B Carlos Fluixà Dilluns i dimecres Dilluns 18:30 a 19:30 2
Dimecres 17:30 a 18:30 2
4t Llenguatge Musical A Francisco V. Martínez Dimarts i Dijous

Dimarts 17:40 a 19:10

Dijous 19:10 a 20:40

1
4t Llenguatge Musical B Francismo v. Martínez Dimarts i Dijous

Dimarts 19:10 a 20:40

Dijous 17:40 a 19:10

1

1r Llenguatge Musical
Ensenyaments Professionals

Carmen López Dimarts 16:30 a 17:30 2

2n Llenguatge Musical Ensenyaments Porfessionals

Carmen López Dimarts 17:30 a 19

2

         

CLASSES DE COR  I CONJUNT

PROFESSOR

DIA

HORA

AULA

Cor infantil 1r i 2n

Roser Gabaldó Divendres 17:30 a 18:30 Saló d'Actes

Cor infantil 3r i 4t

Roser Gabaldó Divendres 18:30 a 19:30 Saló d'Actes

Cor Polifònic

Cristian Cavero Dilluns 21:00 a 23:00 Saló d'Actes
BANDA INFANTIL Víctor Fluixà Divendres 19:30 a 20:30  Sala d'Assajos
BANDA JUVENIL Jesús Jareño Dimecres y Dissabte Dimecres 18:30 a 20:00 Sala d'Assajos
Dissabte 11:15 a 13:30 Sala d'Assajos
ORQUESTRA INFANTIL Vicente Enguídanos Divendres 19:00 a 20:00 Saló d'Actes
JOVE ORQUESTRA SIMFÒNICA  Joan F. Miquel  Dimarts i dijous

Dimarts 19:15 a 20:45

Dijous 21:00 a 23:00

Sala d'Assajos
CLASSES DE GRUP ADULTS PROFESSORA DIA HORA AULA
1r Llenguatge Musical Adults Mª Angeles Lambíes Dimarts i dijous 21:00 a 22:00 Aula de Corda
2n Llenguatge Musical Adults Mª Angeles Lambíes Dimarts i dijous 19:00 a 20:00 Aula de Corda
3r Llenguatge Musical Adults Mª Angeles Lambíes Dimarts i dijous  20:00 a 21:00 Aula de Corda
INSTRUMENT PROFESSOR/A DIA HORA AULA
Cant Mª Ángeles Lambíes Dimarts i dijous  

Aula de Corda


Aula de Corda

Flauta Marisol Chenoll Dilluns i dijous  

4


2

Oboè José Pimentel Dissabte   1
Clarinet Amparo Santiago

Dilluns


Dimarts


Dimecres


Dijous

 

1


Sala de Professors



Sala de Professors 

Fagot Emilie Lachaise Dimecres   Saló d'Actes
Saxofon Jesús Jareño

Dimecres i divendres

  Sala de Professors
Trompa José V. Miquel Divendres   4
Trompeta Raúl Carrasco Dilluns, dimecres i dijous    6
Trombó Víctor Fluixà Dimarts i divendres   6
Tuba Carlos Fluixà Divendres   1
Violí Vicent Enguídanos

Dimecres


Divendres

 

Aula de Corda


Viola Lorena Meléndez Divendres   Aula de Corda
Violoncel Fran García Dimarts i dijous   Direcció
Contrabaix Mariano Alcázar Dimarts i divendres   1B
Percussió Daniel Jiménez Dilluns i dijous   Sala de Percussió
Piano Idoia Sánchez Dilluns, dimarts i dimecres    Espai Musical
Piano  Blanca Gracià Divendres   Espai Musical
Els horaris i aules de les classes d'instrument es recomana consultar a secretaria de l'Escola de Música.